Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

91 Οχήματα βρέθηκαν

2008 Toyota Rav4
€ 6.950

Τζίπ-Suv-4x4
220000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Toyota Rav4 EXECUTIVE S/R 6.950 € 220000 km 2008 car toyota-rav4-2008-2000cc-45516

2016 Smart Fortwo
€ 11.990

Mini-Μικρό
11500 Km. | 1000 cc | 71 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo FOR TWO 453 PASSION AUT EURO-6 11.990 € 11500 km 2016 car smart-fortwo-2016-1000cc-45512

2013 Volkswagen Golf
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
187000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Golf TDI BMT DESIGN ECO S/S 8.990 € 187000 km 2013 car volkswagen-golf-2013-1600cc-45408

2016 Opel Astra
€ 14.490

Hatchback-Μεσαίο
86000 Km. | 1600 cc | 136 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Opel Astra NEW DTE ΕΛΛΗΝΙΚΟ+ΒΟΟΚ. 14.490 € 86000 km 2016 car opel-astra-2016-1600cc-44679

2008 Mitsubishi Outlander
€ 5.990

Τζίπ-Suv-4x4
163000 Km. | 2360 cc | 170 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Mitsubishi Outlander INSTYLE 5.990 € 163000 km 2008 car mitsubishi-outlander-2008-2360cc-41822

2014 Alfa-Romeo Giulietta
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
89000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Alfa-Romeo Giulietta JTDM-2 PROGRESSION ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 11.990 € 89000 km 2014 car alfa-romeo-giulietta-2014-1600cc-44720

2017 Bmw X1
€ 33.490

Τζίπ-Suv-4x4
73000 Km. | 1500 cc | 136 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw X1 S-DRIVE M PACKET 33.490 € 73000 km 2017 car bmw-x1-2017-1500cc-45225

2014 Volkswagen Jetta
€ 7.990

Σεντάν-Οικογενειακό
197000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Volkswagen Jetta TDI BMT DESIGN ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 7.990 € 197000 km 2014 car volkswagen-jetta-2014-1600cc-44447

2015 Audi A4
€ 18.990

Σεντάν-Οικογενειακό
76000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A4 TDI AMBITION SEDAN 2.0 ECO S/S 18.990 € 76000 km 2015 car audi-a4-2015-2000cc-44300

2003 Renault Clio
€ 2.490

Mini-Μικρό
190000 Km. | 1200 cc | 60 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Renault Clio AUTHENTIC 1.2 3D 2.490 € 190000 km 2003 car renault-clio-2003-1200cc-41767

2009 Volvo S60
€ 5.990

Σεντάν-Οικογενειακό
141000 Km. | 2000 cc | 180 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Volvo S60 MOMENTUM 2.0T 5.990 € 141000 km 2009 car volvo-s60-2009-2000cc-37804

GARAGE