Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

91 Οχήματα βρέθηκαν

2017 Renault Clio
€ 9.490

Mini-Μικρό
86000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC ECO S/S EURO-6 9.490 € 86000 km 2017 car renault-clio-2017-1500cc-46198

2011 Smart Fortwo
€ 5.990

Mini-Μικρό
105000 Km. | 1000 cc | 84 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo PULSE F1 AUT PANORAMA 5.990 € 105000 km 2011 car smart-fortwo-2011-1000cc-46207

2004 Ssangyong Rexton
€ 2.890

Τζίπ-Suv-4x4
377000 Km. | 2300 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Ssangyong Rexton RX230 7-SEATS 2.890 € 377000 km 2004 car ssangyong-rexton-2004-2300cc-46200

2015 Toyota Auris
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
141000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Toyota Auris D-4D LIVE EHJ ECO S/S 9.990 € 141000 km 2015 car toyota-auris-2015-1400cc-46199

2012 Mercedes-Benz C 180
€ 19.900

Κουπέ-Σπόρ
85000 Km. | 1800 cc | 156 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz C 180 BLUE EFFICIENCY AUT ECO S/S 19.900 € 85000 km 2012 car mercedes-benz-c-180-2012-1800cc-45666

2004 Volkswagen Golf
€ 3.200

Hatchback-Μεσαίο
217000 Km. | 1400 cc | 75 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Golf COMFORTLINE 3D 3.200 € 217000 km 2004 car volkswagen-golf-2004-1400cc-46074

2015 Peugeot 308
€ 8.900

Hatchback-Μεσαίο
110000 Km. | 1600 cc | 92 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Peugeot 308 HDI ACCESS 8.900 € 110000 km 2015 car peugeot-308-2015-1600cc-45868

2015 Renault Clio
€ 9.990

Mini-Μικρό
67000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Renault Clio NEW DCI EXPRESSION ECO S/S EURO-6 9.990 € 67000 km 2015 car renault-clio-2015-1500cc-46137

2015 Toyota Auris
€ 10.490

Hatchback-Μεσαίο
148000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
Toyota Auris D-4D LIVE EHJ ECO S/S EURO-6 10.490 € 148000 km 2015 car toyota-auris-2015-1400cc-46135

2014 Citroen C4
€ 8.990

Hatchback-Μεσαίο
103000 Km. | 1600 cc | 92 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Citroen C4 HDI TREND ESP 8.990 € 103000 km 2014 car citroen-c4-2014-1600cc-46139

2016 Mercedes-Benz Citan
€ 10.490

Van
41000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Mercedes-Benz Citan CITAN 109 VAN CDI LONG EURO -6 10.490 € 41000 km 2016 car mercedes-benz-citan-2016-1500cc-46136

2016 Toyota Yaris
€ 8.990

Mini-Μικρό
141000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Yaris D-4D LIVE PLUS JLO 8.990 € 141000 km 2016 car toyota-yaris-2016-1400cc-45340

2013 Nissan NV200
€ 7.990

Van
149000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Nissan NV200 VAN PRO PLUS LS 5D 7.990 € 149000 km 2013 car nissan-nv200-2013-1500cc-46025

2014 Fiat Panda
€ 5.900

Mini-Μικρό
84000 Km. | 1242 cc | 70 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Panda CITY 5D A/C 5.900 € 84000 km 2014 car fiat-panda-2014-1242cc-46036

2014 Honda Cr-V
€ 18.990

Τζίπ-Suv-4x4
74000 Km. | 1600 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Honda Cr-V I-DTEC 2WD COMFORT 6-MT ECO S/S 18.990 € 74000 km 2014 car honda-cr-v-2014-1600cc-46020

2015 Bmw 116
€ 14.900

Hatchback-Μεσαίο
93000 Km. | 1600 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 116 116D DYNAMICS EFFICIENT ECO START/STOP 14.900 € 93000 km 2015 car bmw-116-2015-1600cc-46021

2014 Toyota Auris
€ 9.700

Hatchback-Μεσαίο
86000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Toyota Auris D-4D LIFE ECO S/S 6-MT 9.700 € 86000 km 2014 car toyota-auris-2014-1400cc-46023

2014 Ford Fiesta
€ 4.900

Van
189000 Km. | 1600 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Fiesta VAN TDI TREND ECO S/S 4.900 € 189000 km 2014 car ford-fiesta-2014-1600cc-46022

2014 Suzuki Alto
€ 5.900

Mini-Μικρό
38000 Km. | 1000 cc | 68 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Suzuki Alto GL A/C 5D 5.900 € 38000 km 2014 car suzuki-alto-2014-1000cc-46018

2014 Ford Mondeo
€ 11.800

Σεντάν-Οικογενειακό
106000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Ford Mondeo SPORT DURATORG ECO 11.800 € 106000 km 2014 car ford-mondeo-2014-1600cc-46017

GARAGE