Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

78 Οχήματα βρέθηκαν

2010 Smart Fortwo
€ 6.300

Κάμπριο-Roadster
113000 Km. | 1000 cc | 84 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo PASSION TOURBO CABRIO AUT 6.300 € 113000 km 2010 car smart-fortwo-2010-1000cc-46446

2005 Audi A3
€ 5.490

Hatchback-Μεσαίο
137000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Ημιαυτόματο | Ανθρακί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A3 AMBITION 2.0 5D FSI 5.490 € 137000 km 2005 car audi-a3-2005-2000cc-46443

2014 Opel Mokka
€ 13.490

Τζίπ-Suv-4x4
96000 Km. | 1400 cc | 140 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Opel Mokka EDITION TURBO AUT 13.490 € 96000 km 2014 car opel-mokka-2014-1400cc-46379

2013 Lancia Ypsilon
€ 6.490

Mini-Μικρό
71000 Km. | 875 cc | 85 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
  • Κρατημένο Έως 10/03/2020 
Lancia Ypsilon AUT ECO CHIC CITY 6.490 € 71000 km 2013 car lancia-ypsilon-2013-875cc-46037

2013 Lancia Ypsilon
€ 6.490

Mini-Μικρό
79000 Km. | 875 cc | 85 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Lancia Ypsilon AUT ECO CHIC CITY 6.490 € 79000 km 2013 car lancia-ypsilon-2013-875cc-46038

1997 Seat Ibiza
€ 990

Mini-Μικρό
160000 Km. | 1600 cc | 101 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
Seat Ibiza 16V 5D A/C 990 € 160000 km 1997 car seat-ibiza-1997-1600cc-45627

2016 Renault Clio
€ 8.490

Mini-Μικρό
91000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC ECO S/S EURO-6 8.490 € 91000 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-46330

2006 Bmw X3
€ 8.800

Τζίπ-Suv-4x4
145000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Bmw X3 SPORT PACKET 8.800 € 145000 km 2006 car bmw-x3-2006-2000cc-45907

2013 Nissan Navara
€ 10.900

Pick Up-Αγροτικό
153000 Km. | 2500 cc | 190 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Nissan Navara D40 XE KING CAB 4/4 COMFORT. 10.900 € 153000 km 2013 car nissan-navara-2013-2500cc-46329

2014 Volkswagen Caddy
€ 7.990

Van
207000 Km. | 1600 cc | 102 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Caddy TDI MAXI VAN 7.990 € 207000 km 2014 car volkswagen-caddy-2014-1600cc-45766

2014 Nissan Micra
€ 6.490

Mini-Μικρό
99000 Km. | 1248 cc | 80 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Nissan Micra MOTIVA MIM PURE DRIVE 6.490 € 99000 km 2014 car nissan-micra-2014-1248cc-45656

2016 Renault Captur
€ 13.490

Τζίπ-Suv-4x4
67000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Captur DCI EXPRESSION ECO S/S EURO-6 13.490 € 67000 km 2016 car renault-captur-2016-1500cc-46310

2016 Opel Astra
€ 10.900

Station Wagon
115000 Km. | 1600 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Opel Astra CDTI DREM ECO S/S NAVI EURO-6 10.900 € 115000 km 2016 car opel-astra-2016-1600cc-46308

2015 Audi Q3
€ 24.800

Τζίπ-Suv-4x4
81000 Km. | 2000 cc | 177 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
  • Κρατημένο Έως 10/03/2020 
Audi Q3 TDI S-TRONIC QUATTRO ECO S/S 24.800 € 81000 km 2015 car audi-q3-2015-2000cc-46305

2014 Fiat Doblo
€ 6.490

Van
144000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Doblo VAN CARGO SX MULTIJET 6.490 € 144000 km 2014 car fiat-doblo-2014-1248cc-46304

2015 Bmw 316
€ 19.390

Σεντάν-Οικογενειακό
72000 Km. | 1600 cc | 136 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw 316 316I 3A11 FACE LIFT ECO S/S 19.390 € 72000 km 2015 car bmw-316-2015-1600cc-45819

2012 Mercedes-Benz E 200
€ 22.900

Σεντάν-Οικογενειακό
117000 Km. | 1800 cc | 184 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz E 200 ELEGANCE CGI ECO AUT 22.900 € 117000 km 2012 car mercedes-benz-e-200-2012-1800cc-46056

2001 Jeep Wrangler
€ 6.900

Τζίπ-Suv-4x4
231000 Km. | 2464 cc | 125 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κίτρινο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 4
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Jeep Wrangler LIMITED EDITION 4/4 6.900 € 231000 km 2001 car jeep-wrangler-2001-2464cc-46289

2016 Peugeot 3008
€ 13.490

Mpv-Πολυμορφικό
89000 Km. | 1600 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Peugeot 3008 ACTIVE GRIP BLUE HDI ECO S/S EURO-6 13.490 € 89000 km 2016 car peugeot-3008-2016-1600cc-45938

2018 Mercedes-Benz E 200
€ 28.300

Station Wagon
63000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz E 200 TAXI AUT S/W 28.300 € 63000 km 2018 car mercedes-benz-e-200-2018-2000cc-46282

GARAGE