Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

91 Οχήματα βρέθηκαν

2015 Fiat Doblo
€ 8.900

Van
86000 Km. | 1248 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Doblo NEW VAN MULTIJET SX MAXI 8.900 € 86000 km 2015 car fiat-doblo-2015-1248cc-45944

2012 Peugeot Bipper
€ 6.450

Van
91000 Km. | 1300 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Peugeot Bipper VAN PASSENGER HDI 6.450 € 91000 km 2012 car peugeot-bipper-2012-1300cc-45937

2016 Renault Clio
€ 8.990

Mini-Μικρό
152000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Renault Clio DCI EXPRESSION ENERGY S ECO S/S 8.990 € 152000 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-45409

2014 Opel Corsa
€ 7.750

Mini-Μικρό
82000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Opel Corsa C`MON DTE ECOFLEX S/S 7.750 € 82000 km 2014 car opel-corsa-2014-1248cc-45866

2014 Renault Clio
€ 7.990

Mini-Μικρό
90000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 7.990 € 90000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-45939

2016 Renault Clio
€ 8.490

Mini-Μικρό
70000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC ECO S/S EURO-6 8.490 € 70000 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-45908

2015 Citroen C5
€ 11.990

Station Wagon
118000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Citroen C5 NEW AMBIANCE E-HDI MCP STT F1 AUT 11.990 € 118000 km 2015 car citroen-c5-2015-1600cc-44892

2009 Renault Grand Espace
€ 4.990

Mpv-Πολυμορφικό
114000 Km. | 2000 cc | 175 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Grand Espace GRAND ESPACE 7-SEATS 4.990 € 114000 km 2009 car renault-grand-espace-2009-2000cc-45464

2014 Toyota Yaris
€ 5.990

Van
166000 Km. | 1364 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Yaris VAN LIVE JLY D-4D COMMERCIAL HATCH 5.990 € 166000 km 2014 car toyota-yaris-2014-1364cc-45843

2015 Nissan Qashqai
€ 15.990

Τζίπ-Suv-4x4
72000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Nissan Qashqai DCI ENERGY Q5E ECO S/S 15.990 € 72000 km 2015 car nissan-qashqai-2015-1500cc-45817

2016 Ford Focus
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
76000 Km. | 1500 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Ford Focus NEW TDCI TREND ECO S/S EURO-6 ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 11.990 € 76000 km 2016 car ford-focus-2016-1500cc-44719

2015 Mercedes-Benz Citan
€ 9.490

Van
41000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Mercedes-Benz Citan CITAN VAN CDI LONG 9.490 € 41000 km 2015 car mercedes-benz-citan-2015-1500cc-45826

2012 Nissan Navara
€ 11.690

Pick Up-Αγροτικό
114000 Km. | 2500 cc | 190 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Nissan Navara DOUBLE CAB XE COMFORT 2.5 XE D401 4/4 11.690 € 114000 km 2012 car nissan-navara-2012-2500cc-45825

2006 Ford Focus
€ 2.990

Hatchback-Μεσαίο
201000 Km. | 1400 cc | 80 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γκρί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Ford Focus TREND PLUS 5D 2.990 € 201000 km 2006 car ford-focus-2006-1400cc-45733

2015 Peugeot 108
€ 6.490

Mini-Μικρό
53000 Km. | 1000 cc | 69 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Peugeot 108 VTI ACCESS ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 6.490 € 53000 km 2015 car peugeot-108-2015-1000cc-44973

2010 Volkswagen Touran
€ 7.490

Mpv-Πολυμορφικό
223000 Km. | 1400 cc | 140 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Touran TSI MT-6 5-SEATS 7.490 € 223000 km 2010 car volkswagen-touran-2010-1400cc-45694

2014 Suzuki Sx4
€ 13.490

Hatchback-Μεσαίο
98000 Km. | 1600 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Suzuki Sx4 S-CROSS DDIS 13.490 € 98000 km 2014 car suzuki-sx4-2014-1600cc-44819

2015 Bmw X1
€ 22.990

Τζίπ-Suv-4x4
68000 Km. | 1600 cc | 143 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw X1 S-DRIVE 1.6I VX11 AUT SPORT PACKET ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 22.990 € 68000 km 2015 car bmw-x1-2015-1600cc-44968

2014 Skoda Citigo
€ 5.590

Mini-Μικρό
60000 Km. | 1000 cc | 60 bhp | Υγραέριο | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Citigo EASY ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 5.590 € 60000 km 2014 car skoda-citigo-2014-1000cc-44786

2015 Fiat Punto
€ 4.490

Van
170000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Punto VAN MULTIJET POP COMMERCIAL HATCH ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 4.490 € 170000 km 2015 car fiat-punto-2015-1248cc-44972

GARAGE