Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

73 Οχήματα βρέθηκαν

2004 Nissan Almera
€ 2.640

Σεντάν-Οικογενειακό
257000 Km. | 1500 cc | 98 bhp | Υγραέριο | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Nissan Almera MOTIVA SEDAN 2.640 € 257000 km 2004 car nissan-almera-2004-1500cc-43982

2007 Citroen C3
€ 2.800

Mini-Μικρό
76000 Km. | 1124 cc | 68 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Citroen C3 TREND A/C R/CD 2.800 € 76000 km 2007 car citroen-c3-2007-1124cc-45104

2014 Ford Grand C-Max
€ 10.990

Mpv-Πολυμορφικό
156000 Km. | 1600 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Ford Grand C-Max GRAND C-MAX TREND PLUS ECO S/S 10.990 € 156000 km 2014 car ford-grand-c-max-2014-1600cc-43381

2007 Nissan Qashqai
€ 7.790

Τζίπ-Suv-4x4
193000 Km. | 1500 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 4
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Nissan Qashqai DCI TECHNA AWD FULL 4/4 7.790 € 193000 km 2007 car nissan-qashqai-2007-1500cc-45092

2009 Toyota Yaris
€ 4.900

Mini-Μικρό
160000 Km. | 1000 cc | 70 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Yaris VVT-I COOL A/C R/CD 4.900 € 160000 km 2009 car toyota-yaris-2009-1000cc-45089

2009 Toyota Aygo
€ 4.900

Mini-Μικρό
115000 Km. | 1000 cc | 69 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κόκκινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Aygo BLUE 4.900 € 115000 km 2009 car toyota-aygo-2009-1000cc-45088

2013 Volkswagen Passat
€ 12.490

Σεντάν-Οικογενειακό
145000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volkswagen Passat DIESEL BMT COMFORTLINE DSG ECO START/STOP 12.490 € 145000 km 2013 car volkswagen-passat-2013-1600cc-39150

2015 Peugeot 108
€ 6.990

Mini-Μικρό
53000 Km. | 1000 cc | 69 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Peugeot 108 VTI ACCESS ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 6.990 € 53000 km 2015 car peugeot-108-2015-1000cc-44973

2007 Mercedes-Benz Vito
€ 8.990

Mpv-Πολυμορφικό
125000 Km. | 3200 cc | 190 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz Vito 119 8-SEATS 8.990 € 125000 km 2007 car mercedes-benz-vito-2007-3200cc-42036

2014 Citroen C4
€ 8.690

Hatchback-Μεσαίο
73000 Km. | 1600 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Κόκκινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Citroen C4 HDI TREND PLUS ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 8.690 € 73000 km 2014 car citroen-c4-2014-1600cc-44599

2014 Ford Fiesta
€ 7.990

Mini-Μικρό
121000 Km. | 1600 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Fiesta TDCI TREND ECONETIC S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 7.990 € 121000 km 2014 car ford-fiesta-2014-1600cc-44601

2014 Volkswagen Jetta
€ 9.490

Σεντάν-Οικογενειακό
102000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Volkswagen Jetta TDI BMT DESIGN ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 9.490 € 102000 km 2014 car volkswagen-jetta-2014-1600cc-44585

2014 Volkswagen Jetta
€ 7.990

Σεντάν-Οικογενειακό
197000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Volkswagen Jetta TDI BMT DESIGN ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 7.990 € 197000 km 2014 car volkswagen-jetta-2014-1600cc-44447

2014 Opel Astra
€ 8.490

Station Wagon
118000 Km. | 1200 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Opel Astra CDTI ESSENTIA ECO S/S 8.490 € 118000 km 2014 car opel-astra-2014-1200cc-44011

2009 Audi Q7
€ 19.990

Τζίπ-Suv-4x4
153000 Km. | 4200 cc | 355 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Audi Q7 FSI V8 QUATTRO TIPTRONIC F1 AUDI EXCLUSIVE 19.990 € 153000 km 2009 car audi-q7-2009-4200cc-43248

2013 Alfa-Romeo Giulietta
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
120000 Km. | 1400 cc | 170 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Alfa-Romeo Giulietta DISTINCTIVE TCT TB F1 ECO S/S 11.990 € 120000 km 2013 car alfa-romeo-giulietta-2013-1400cc-43841

2015 Ford Focus
€ 9.490

Hatchback-Μεσαίο
149000 Km. | 1500 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Focus NEW TDCI TREND ECO S/S 9.490 € 149000 km 2015 car ford-focus-2015-1500cc-43844

2016 Toyota Auris
€ 11.490

Hatchback-Μεσαίο
119000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Toyota Auris NEW D-4D LIVE EHJ ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK EURO 6 11.490 € 119000 km 2016 car toyota-auris-2016-1400cc-44477

2014 Renault Megane
€ 11.490

Hatchback-Μεσαίο
89000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Renault Megane DCI EDC PROGRESSIVE 11.490 € 89000 km 2014 car renault-megane-2014-1500cc-44071

2012 Peugeot Bipper
€ 5.400

Van
105000 Km. | 1300 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Peugeot Bipper VAN PASSENGER HDI ΕΛΛΗΝΙΚO+ΒΟΟΚ 5.400 € 105000 km 2012 car peugeot-bipper-2012-1300cc-44969

GARAGE