Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

26 Οχήματα βρέθηκαν

2016 Audi A5
€ 26.950

Σεντάν-Οικογενειακό
60000 Km. | 2000 cc | 190 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Audi A5 TDI MULTITRONIC AUT EURO-6 26.950 € 60000 km 2016 car audi-a5-2016-2000cc-47518

2015 Volkswagen Passat
€ 15.990

Σεντάν-Οικογενειακό
74000 Km. | 1600 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Volkswagen Passat TDI HIGHLINE ECO S/S 15.990 € 74000 km 2015 car volkswagen-passat-2015-1600cc-47520

2016 Skoda Rapid
€ 8.490

Station Wagon
141000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Skoda Rapid TDI ACTIVE SPACEBACK S/S ECO. 8.490 € 141000 km 2016 car skoda-rapid-2016-1400cc-47516

2016 Fiat Doblo
€ 7.990

Van
123000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Fiat Doblo VAN CARGO SX MULTIJET 1.2 7.990 € 123000 km 2016 car fiat-doblo-2016-1248cc-47364

2016 Fiat Fiorino
€ 7.490

Van
49000 Km. | 1248 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Fiat Fiorino VAN CARGO SX MULTIJET 1.2 7.490 € 49000 km 2016 car fiat-fiorino-2016-1248cc-47363

2016 Land-Rover Range Rover Evoque
€ 35.990

Τζίπ-Suv-4x4
76000 Km. | 2000 cc | 180 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Land-Rover Range Rover Evoque EVOQUE TDI F1 AUT EURO-6. 35.990 € 76000 km 2016 car land-rover-range-rover-evoque-2016-2000cc-47462

2016 Volvo V40
€ 11.990

Station Wagon
139000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Volvo V40 LIVSTYL D2 ECO S/S FWD 11.990 € 139000 km 2016 car volvo-v40-2016-1600cc-47290

2016 Volvo V40
€ 12.490

Station Wagon
129000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Volvo V40 LIVSTYL D2 ECO S/S FWD 12.490 € 129000 km 2016 car volvo-v40-2016-1600cc-47297

2016 Skoda Rapid
€ 8.490

Station Wagon
107000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
Skoda Rapid TDI ACTIVE SPACEBACK S/S ECO. 8.490 € 107000 km 2016 car skoda-rapid-2016-1400cc-47455

2016 Bmw X3
€ 32.990

Τζίπ-Suv-4x4
87000 Km. | 2000 cc | 190 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Bmw X3 S-DRIVE AUT ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 32.990 € 87000 km 2016 car bmw-x3-2016-2000cc-47116

2015 Mercedes-Benz Citan
€ 7.450

Van
194000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Mercedes-Benz Citan CITAN 109 CDI LONG 7.450 € 194000 km 2015 car mercedes-benz-citan-2015-1500cc-47453

2015 Nissan Qashqai
€ 14.999

Τζίπ-Suv-4x4
72000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Nissan Qashqai DCI ENERGY Q5E ECO S/S 14.999 € 72000 km 2015 car nissan-qashqai-2015-1500cc-45817

2016 Volvo S60
€ 17.990

Σεντάν-Οικογενειακό
76000 Km. | 2000 cc | 190 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Μπέζ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volvo S60 SUMMUM D4 ECO S/S AUT EURO-6 17.990 € 76000 km 2016 car volvo-s60-2016-2000cc-47294

2017 Mini Cooper D
€ 16.490

Mini-Μικρό
63000 Km. | 1500 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mini Cooper D CHILLI PACKET DIESEL XT31 ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+ΒΟΟΚ. 16.490 € 63000 km 2017 car mini-cooper-d-2017-1500cc-47284

2012 Peugeot Bipper
€ 4.990

Van
91000 Km. | 1300 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Peugeot Bipper VAN PASSENGER HDI 4.990 € 91000 km 2012 car peugeot-bipper-2012-1300cc-45937

2017 Jeep Renegade
€ 18.390

Τζίπ-Suv-4x4
72000 Km. | 1600 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Jeep Renegade MULTIJET AUT LONGITUDE 18.390 € 72000 km 2017 car jeep-renegade-2017-1600cc-47282

2014 Ford Mondeo
€ 10.890

Σεντάν-Οικογενειακό
106000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Ford Mondeo SPORT DURATORG ECO 10.890 € 106000 km 2014 car ford-mondeo-2014-1600cc-46017

2017 Audi A1
€ 15.990

Hatchback-Μεσαίο
32000 Km. | 1600 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A1 TDI SPORT ECO S/S EURO-6 ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 15.990 € 32000 km 2017 car audi-a1-2017-1600cc-47172

2015 Toyota Auris
€ 9.690

Hatchback-Μεσαίο
148000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
Toyota Auris D-4D LIVE EHJ ECO S/S EURO-6 9.690 € 148000 km 2015 car toyota-auris-2015-1400cc-46135

2015 Audi A4
€ 17.990

Σεντάν-Οικογενειακό
76000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Audi A4 TDI AMBITION SEDAN 2.0 ECO S/S 17.990 € 76000 km 2015 car audi-a4-2015-2000cc-44300

GARAGE