210 9637700 - 210 9631890
Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

24 Οχήματα βρέθηκαν

2015 Volkswagen Polo
€ 8.900

Mini-Μικρό
112000 Km. | 1400 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Polo TDI CONCEPTLINE 8.900 € 112000 km 2015 car volkswagen-polo-2015-1400cc-44069

2013 Opel Corsa
€ 4.990

Van
119000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Opel Corsa VAN CDTI E5 ESSENTIA ECOTEC 4.990 € 119000 km 2013 car opel-corsa-2013-1200cc-44009

2015 Fiat Punto
€ 4.990

Van
125000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Fiat Punto VAN MULTIJET POP COMMERCIAL HATCH 4.990 € 125000 km 2015 car fiat-punto-2015-1200cc-43971

2014 Volkswagen Tiguan
€ 14.990

Τζίπ-Suv-4x4
130000 Km. | 2000 cc | 140 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Tiguan TDI BMT SPORT UTILITY VEHICLE 14.990 € 130000 km 2014 car volkswagen-tiguan-2014-2000cc-43839

2014 Volkswagen Tiguan
€ 15.990

Τζίπ-Suv-4x4
104000 Km. | 2000 cc | 140 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
Volkswagen Tiguan TDI BMT SPORT UTILITY VEHICLE ECO S/S 15.990 € 104000 km 2014 car volkswagen-tiguan-2014-2000cc-44155

2015 Ford Focus
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
143000 Km. | 1500 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Focus NEW TDCI TREND ECO S/S 9.990 € 143000 km 2015 car ford-focus-2015-1500cc-43844

2014 Renault Clio
€ 7.900

Mini-Μικρό
75000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 7.900 € 75000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-44015

2015 Nissan Qashqai
€ 16.390

Τζίπ-Suv-4x4
61000 Km. | 1600 cc | 130 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Nissan Qashqai DCI ACENTA AD2A ECO S/S 16.390 € 61000 km 2015 car nissan-qashqai-2015-1600cc-43774

2014 Mercedes-Benz B 180
€ 15.990

Mpv-Πολυμορφικό
87000 Km. | 1500 cc | 109 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mercedes-Benz B 180 CDI ECO START/STOP 15.990 € 87000 km 2014 car mercedes-benz-b-180-2014-1500cc-44008

2016 Toyota Auris
€ 12.990

Hatchback-Μεσαίο
54000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Toyota Auris NEW D-4D LIVE EHJ ECO S/S 12.990 € 54000 km 2016 car toyota-auris-2016-1400cc-44106

2015 Toyota Corolla
€ 9.990

Σεντάν-Οικογενειακό
153000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Corolla D-4D LIFE ECO S/S CIX 9.990 € 153000 km 2015 car toyota-corolla-2015-1400cc-44070

2014 Renault Megane
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
81000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Renault Megane DCI EDC PROGRESSIVE 11.990 € 81000 km 2014 car renault-megane-2014-1500cc-44071

2015 Volvo V40
€ 12.990

Station Wagon
115000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volvo V40 D2 88G ECO S/S FWD LIVSTYL FACE LIFT 12.990 € 115000 km 2015 car volvo-v40-2015-1600cc-44021

2014 Opel Astra
€ 8.490

Station Wagon
118000 Km. | 1200 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Opel Astra CDTI ESSENTIA ECO S/S 8.490 € 118000 km 2014 car opel-astra-2014-1200cc-44011

2013 Toyota Auris
€ 8.450

Hatchback-Μεσαίο
159000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
Toyota Auris D-4D ACTIVE ECO S/S 6MT 8.450 € 159000 km 2013 car toyota-auris-2013-1400cc-44107

2014 Skoda Octavia
€ 8.990

Σεντάν-Οικογενειακό
165000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Octavia TDI ACTIVE GREEN TEC 8.990 € 165000 km 2014 car skoda-octavia-2014-1600cc-42740

2005 Renault Grand Scenic
€ 4.490

Mpv-Πολυμορφικό
80000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Renault Grand Scenic AUTHENTIC DCI 7-SEATS 4.490 € 80000 km 2005 car renault-grand-scenic-2005-1500cc-41845

2016 Ford Focus
€ 12.990

Hatchback-Μεσαίο
71000 Km. | 150 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Ford Focus NEW TDCI BUSINESS ECO S/S 12.990 € 71000 km 2016 car ford-focus-2016-150cc-43974

2015 Nissan Juke
€ 12.990

Τζίπ-Suv-4x4
130000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Nissan Juke D ENERGY F5E SPORT UTILITY VEHICLE 12.990 € 130000 km 2015 car nissan-juke-2015-1500cc-43969

2014 Citroen C3
€ 5.490

Van
127000 Km. | 1400 cc | 70 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Citroen C3 VAN HDI COMMERCIAL HATCH ENTREPRISE ATTRACTION 5.490 € 127000 km 2014 car citroen-c3-2014-1400cc-43842

GARAGE