Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

45 Οχήματα βρέθηκαν

2014 Fiat Punto Evo
€ 6.900

Mini-Μικρό
107000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Punto Evo EVO 5D 6.900 € 107000 km 2014 car fiat-punto-evo-2014-1248cc-45417

2016 Renault Clio
€ 9.490

Mini-Μικρό
152000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Renault Clio DCI EXPRESSION ENERGY S ECO S/S 9.490 € 152000 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-45409

2014 Alfa-Romeo Mito
€ 9.990

Mini-Μικρό
95000 Km. | 1248 cc | 85 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Alfa-Romeo Mito JTDM-2 DISTINCTIVE ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 9.990 € 95000 km 2014 car alfa-romeo-mito-2014-1248cc-44716

2016 Renault Captur
€ 13.990

Τζίπ-Suv-4x4
62000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Renault Captur DCI DYNAMIC ECO S/S EURO-6 13.990 € 62000 km 2016 car renault-captur-2016-1500cc-45285

2015 Renault Clio
€ 7.990

Mini-Μικρό
97000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 7.990 € 97000 km 2015 car renault-clio-2015-1500cc-45416

2015 Mercedes-Benz Citan
€ 8.900

Van
48000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Mercedes-Benz Citan CITAN VAN CDI LONG 8.900 € 48000 km 2015 car mercedes-benz-citan-2015-1500cc-45415

2014 Renault Clio
€ 7.690

Mini-Μικρό
102000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 7.690 € 102000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-45414

2016 Toyota Yaris
€ 9.900

Mini-Μικρό
98000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Yaris D-4D LIVE PLUS JLO EURO-6 9.900 € 98000 km 2016 car toyota-yaris-2016-1400cc-45412

2016 Bmw 216 Active Tourer
€ 18.490

Mpv-Πολυμορφικό
57000 Km. | 1500 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 6
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
Bmw 216 Active Tourer ACTIVE TOURER ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 18.490 € 57000 km 2016 car bmw-216-active-tourer-2016-1500cc-44721

2016 Opel Astra
€ 14.490

Hatchback-Μεσαίο
86000 Km. | 1600 cc | 136 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Opel Astra NEW DTE ΕΛΛΗΝΙΚΟ+ΒΟΟΚ. 14.490 € 86000 km 2016 car opel-astra-2016-1600cc-44679

2015 Volvo V40
€ 12.990

Station Wagon
149000 Km. | 1600 cc | 115 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volvo V40 D2 102G ECO S/S FWD LIVSTYL AUT ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 12.990 € 149000 km 2015 car volvo-v40-2015-1600cc-44891

2014 Volkswagen Golf
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
137000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Golf TDI BMT DESIGN ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 9.990 € 137000 km 2014 car volkswagen-golf-2014-1600cc-44971

2013 Volkswagen Passat
€ 11.900

Σεντάν-Οικογενειακό
145000 Km. | 1600 cc | 105 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Volkswagen Passat DIESEL BMT COMFORTLINE DSG ECO START/STOP 11.900 € 145000 km 2013 car volkswagen-passat-2013-1600cc-39150

2014 Skoda Fabia
€ 6.990

Mini-Μικρό
62000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Fabia TDI CR AMBIENTE ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 6.990 € 62000 km 2014 car skoda-fabia-2014-1200cc-44757

2015 Renault Megane
€ 12.490

Hatchback-Μεσαίο
69000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Renault Megane DCI EDC PROGRESSIVE 12.490 € 69000 km 2015 car renault-megane-2015-1500cc-44977

2014 Renault Megane
€ 10.900

Hatchback-Μεσαίο
89000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Renault Megane DCI EDC PROGRESSIVE 10.900 € 89000 km 2014 car renault-megane-2014-1500cc-44071

2015 Nissan Juke
€ 10.990

Τζίπ-Suv-4x4
130000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Nissan Juke D ENERGY F5E SPORT UTILITY VEHICLE ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 10.990 € 130000 km 2015 car nissan-juke-2015-1500cc-43969

2015 Mini One
€ 13.900

Mini-Μικρό
89000 Km. | 1500 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Πράσινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mini One ONE D CONNECTED ECO S/S 13.900 € 89000 km 2015 car mini-one-2015-1500cc-45179

2014 Mercedes-Benz B 180
€ 14.490

Mpv-Πολυμορφικό
87000 Km. | 1500 cc | 109 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mercedes-Benz B 180 CDI ECO START/STOP ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 14.490 € 87000 km 2014 car mercedes-benz-b-180-2014-1500cc-44008

2014 Ford Fiesta
€ 7.600

Mini-Μικρό
121000 Km. | 1600 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Fiesta TDCI TREND ECONETIC S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 7.600 € 121000 km 2014 car ford-fiesta-2014-1600cc-44601

GARAGE