210 9637700 - 210 9631890
Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

14 Οχήματα βρέθηκαν

2014 Mercedes-Benz GLA 200
€ 23.990

Hatchback-Μεσαίο
72000 Km. | 1600 cc | 156 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Mercedes-Benz GLA 200 GLA-CLASS 200 SPORT UTILITY VEHICLE F1 ECO S/S 23.990 € 72000 km 2014 car mercedes-benz-gla-200-2014-1600cc-43586

2008 Toyota Prius
€ 5.690

Hatchback-Μεσαίο
138000 Km. | 1500 cc | 115 bhp | Υβριδικό (Βενζίνη/Ηλεκτρικό) | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Toyota Prius ADVANCE AUT ECO S/S 5.690 € 138000 km 2008 car toyota-prius-2008-1500cc-43853

2013 Alfa-Romeo Giulietta
€ 12.990

Hatchback-Μεσαίο
111000 Km. | 1400 cc | 170 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Alfa-Romeo Giulietta DISTINCTIVE TCT TB F1 ECO S/S 12.990 € 111000 km 2013 car alfa-romeo-giulietta-2013-1400cc-43841

2015 Ford Focus
€ 9.990

Hatchback-Μεσαίο
143000 Km. | 1500 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Focus NEW TDCI TREND ECO S/S 9.990 € 143000 km 2015 car ford-focus-2015-1500cc-43844

2008 Seat Leon
€ 6.490

Hatchback-Μεσαίο
96000 Km. | 1800 cc | 160 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Seat Leon TSI SPORTLINE 5D 6.490 € 96000 km 2008 car seat-leon-2008-1800cc-44252

2009 Toyota Prius
€ 6.450

Hatchback-Μεσαίο
166000 Km. | 1500 cc | 115 bhp | Υβριδικό (Βενζίνη/Ηλεκτρικό) | Αυτόματο | Γαλάζιο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Toyota Prius ADVANCE AUT ECO S/S 6.450 € 166000 km 2009 car toyota-prius-2009-1500cc-44198

1999 Citroen Xsara
€ 1.290

Hatchback-Μεσαίο
189000 Km. | 1400 cc | 75 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κίτρινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Citroen Xsara SPORT 3D 1.290 € 189000 km 1999 car citroen-xsara-1999-1400cc-44195

2016 Toyota Auris
€ 12.990

Hatchback-Μεσαίο
54000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Toyota Auris NEW D-4D LIVE EHJ ECO S/S 12.990 € 54000 km 2016 car toyota-auris-2016-1400cc-44106

2014 Renault Megane
€ 11.990

Hatchback-Μεσαίο
81000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Renault Megane DCI EDC PROGRESSIVE 11.990 € 81000 km 2014 car renault-megane-2014-1500cc-44071

2013 Toyota Auris
€ 8.450

Hatchback-Μεσαίο
159000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
Toyota Auris D-4D ACTIVE ECO S/S 6MT 8.450 € 159000 km 2013 car toyota-auris-2013-1400cc-44107

2017 Alfa-Romeo Giulietta
€ 13.990

Hatchback-Μεσαίο
21000 Km. | 1400 cc | 120 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Alfa-Romeo Giulietta NEW FACE LIFT TB ECO S/S 13.990 € 21000 km 2017 car alfa-romeo-giulietta-2017-1400cc-43388

2016 Ford Focus
€ 12.990

Hatchback-Μεσαίο
71000 Km. | 150 cc | 120 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Ford Focus NEW TDCI BUSINESS ECO S/S 12.990 € 71000 km 2016 car ford-focus-2016-150cc-43974

2006 Audi A3
€ 6.400

Hatchback-Μεσαίο
136000 Km. | 2000 cc | 200 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Audi A3 SPORTSBACK AUT F1 TFSI 6.400 € 136000 km 2006 car audi-a3-2006-2000cc-41150

1998 Volkswagen Golf
€ 1.990

Hatchback-Μεσαίο
246000 Km. | 1400 cc | 75 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
Volkswagen Golf 5D BASIS 1.990 € 246000 km 1998 car volkswagen-golf-1998-1400cc-43630

GARAGE