Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

22 Οχήματα βρέθηκαν

1992 Ford Fiesta
€ 780

Mini-Μικρό
168000 Km. | 1300 cc | 60 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Γκρί | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
Ford Fiesta 1.3i CLX 780 € 168000 km 1992 car ford-fiesta-1992-1300cc-44856

2010 Toyota Aygo
€ 4.900

Mini-Μικρό
60000 Km. | 1000 cc | 68 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Toyota Aygo CITY 3D 4.900 € 60000 km 2010 car toyota-aygo-2010-1000cc-44853

2014 Opel Corsa
€ 7.990

Mini-Μικρό
107000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Opel Corsa COSY DTE ECOFLEX S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+ΒΟΟΚ 7.990 € 107000 km 2014 car opel-corsa-2014-1248cc-44827

1999 Citroen Saxo
€ 990

Mini-Μικρό
158000 Km. | 1124 cc | 60 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Citroen Saxo 3D A/C 990 € 158000 km 1999 car citroen-saxo-1999-1124cc-44481

1998 Peugeot 106
€ 1.390

Mini-Μικρό
183000 Km. | 1100 cc | 60 bhp | Υγραέριο | Χειροκίνητο | Άσπρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
Peugeot 106 XN 5D 1.390 € 183000 km 1998 car peugeot-106-1998-1100cc-44086

2015 Renault Clio
€ 8.290

Mini-Μικρό
70000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 8.290 € 70000 km 2015 car renault-clio-2015-1500cc-44807

2014 Skoda Citigo
€ 6.490

Mini-Μικρό
60000 Km. | 1000 cc | 60 bhp | Υγραέριο | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Citigo EASY ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 6.490 € 60000 km 2014 car skoda-citigo-2014-1000cc-44786

2014 Bmw 116
€ 13.950

Mini-Μικρό
74000 Km. | 1600 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Bmw 116 SPORT EFFICIENT DYNAMICS 1C91 ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 13.950 € 74000 km 2014 car bmw-116-2014-1600cc-44718

2016 Citroen C3
€ 7.490

Mini-Μικρό
102000 Km. | 1600 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Citroen C3 BLUE HDI TREND ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 7.490 € 102000 km 2016 car citroen-c3-2016-1600cc-44760

2014 Skoda Fabia
€ 7.450

Mini-Μικρό
62000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Fabia TDI CR AMBIENTE ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 7.450 € 62000 km 2014 car skoda-fabia-2014-1200cc-44757

2012 Volkswagen Polo
€ 6.900

Mini-Μικρό
203000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Volkswagen Polo TDI TREND LINE EURO5 6.900 € 203000 km 2012 car volkswagen-polo-2012-1200cc-44528

2014 Nissan Micra
€ 6.990

Mini-Μικρό
83000 Km. | 1200 cc | 80 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Nissan Micra MOTIVA MIM PURE DRIVE ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 6.990 € 83000 km 2014 car nissan-micra-2014-1200cc-43480

2011 Seat Ibiza
€ 8.490

Mini-Μικρό
98000 Km. | 1400 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Seat Ibiza FR AUTO F1 ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 8.490 € 98000 km 2011 car seat-ibiza-2011-1400cc-44755

2013 Opel Corsa
€ 6.990

Mini-Μικρό
91000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Opel Corsa DTE ECOFLEX EXCESS S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 6.990 € 91000 km 2013 car opel-corsa-2013-1248cc-44750

2014 Alfa-Romeo Mito
€ 10.490

Mini-Μικρό
95000 Km. | 1248 cc | 85 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Alfa-Romeo Mito JTDM-2 DISTINCTIVE ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 10.490 € 95000 km 2014 car alfa-romeo-mito-2014-1248cc-44716

2014 Lancia Ypsilon
€ 6.950

Mini-Μικρό
96000 Km. | 1300 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Lancia Ypsilon SILVER ECO START/STOP R/CD 6.950 € 96000 km 2014 car lancia-ypsilon-2014-1300cc-44604

2014 Ford Fiesta
€ 8.450

Mini-Μικρό
121000 Km. | 1600 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Fiesta TDCI TREND ECONETIC S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 8.450 € 121000 km 2014 car ford-fiesta-2014-1600cc-44601

2018 Smart Fortwo
€ 16.900

Mini-Μικρό
9500 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo ELECTRIC DRIVE PASSION ECO AUT 16.900 € 9500 km 2018 car smart-fortwo-2018-1cc-44459

2016 Opel Corsa
€ 8.400

Mini-Μικρό
94000 Km. | 1200 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Opel Corsa DTE ECOFLEX ENJOY S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ + BOOK 8.400 € 94000 km 2016 car opel-corsa-2016-1200cc-44473

2015 Toyota Yaris
€ 8.490

Mini-Μικρό
169000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Yaris NEW D-4D LIVE PLUS JLO ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 8.490 € 169000 km 2015 car toyota-yaris-2015-1400cc-44479

GARAGE