Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

27 Οχήματα βρέθηκαν

2007 Mini Cooper S
€ 7.490

Mini-Μικρό
267000 Km. | 1600 cc | 175 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
Mini Cooper S S 7.490 € 267000 km 2007 car mini-cooper-s-2007-1600cc-45451

2014 Fiat Punto Evo
€ 6.900

Mini-Μικρό
107000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Punto Evo EVO 5D 6.900 € 107000 km 2014 car fiat-punto-evo-2014-1248cc-45417

2015 Renault Clio
€ 7.990

Mini-Μικρό
92000 Km. | 1149 cc | 75 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Renault Clio NEW AUTHENTIC 16V 7.990 € 92000 km 2015 car renault-clio-2015-1149cc-45273

2016 Renault Clio
€ 9.490

Mini-Μικρό
152000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Renault Clio DCI EXPRESSION ENERGY S ECO S/S 9.490 € 152000 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-45409

2014 Alfa-Romeo Mito
€ 9.990

Mini-Μικρό
95000 Km. | 1248 cc | 85 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Alfa-Romeo Mito JTDM-2 DISTINCTIVE ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 9.990 € 95000 km 2014 car alfa-romeo-mito-2014-1248cc-44716

2007 Citroen C3
€ 2.800

Mini-Μικρό
79000 Km. | 1124 cc | 68 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Citroen C3 TREND A/C R/CD 2.800 € 79000 km 2007 car citroen-c3-2007-1124cc-45418

2015 Renault Clio
€ 7.990

Mini-Μικρό
97000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 7.990 € 97000 km 2015 car renault-clio-2015-1500cc-45416

2014 Renault Clio
€ 7.690

Mini-Μικρό
102000 Km. | 1500 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Renault Clio NEW DCI AUTHENTIC 7.690 € 102000 km 2014 car renault-clio-2014-1500cc-45414

2016 Toyota Yaris
€ 9.900

Mini-Μικρό
98000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Yaris D-4D LIVE PLUS JLO EURO-6 9.900 € 98000 km 2016 car toyota-yaris-2016-1400cc-45412

2018 Smart Fortwo
€ 15.990

Mini-Μικρό
9500 Km. | 1 cc | 82 bhp | Ηλεκτρικό | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo ELECTRIC DRIVE PASSION ECO AUT 15.990 € 9500 km 2018 car smart-fortwo-2018-1cc-44459

2014 Skoda Fabia
€ 6.990

Mini-Μικρό
62000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Skoda Fabia TDI CR AMBIENTE ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 6.990 € 62000 km 2014 car skoda-fabia-2014-1200cc-44757

2007 Opel Corsa
€ 2.990

Mini-Μικρό
263000 Km. | 1229 cc | 80 bhp | Υγραέριο | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
Opel Corsa S-D ESSENTIA 5D 2.990 € 263000 km 2007 car opel-corsa-2007-1229cc-44991

2015 Mini One
€ 13.900

Mini-Μικρό
89000 Km. | 1500 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Πράσινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mini One ONE D CONNECTED ECO S/S 13.900 € 89000 km 2015 car mini-one-2015-1500cc-45179

2014 Ford Fiesta
€ 7.600

Mini-Μικρό
121000 Km. | 1600 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Fiesta TDCI TREND ECONETIC S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 7.600 € 121000 km 2014 car ford-fiesta-2014-1600cc-44601

2012 Fiat Panda
€ 4.490

Mini-Μικρό
192000 Km. | 1200 cc | 75 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Fiat Panda DYNAMIC MTJ 4.490 € 192000 km 2012 car fiat-panda-2012-1200cc-11648

2015 Toyota Yaris
€ 8.990

Mini-Μικρό
139000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Yaris D-4D LIVE PLUS JLO 8.990 € 139000 km 2015 car toyota-yaris-2015-1400cc-45284

2016 Toyota Yaris
€ 9.490

Mini-Μικρό
141000 Km. | 1400 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Yaris D-4D LIVE PLUS JLO 9.490 € 141000 km 2016 car toyota-yaris-2016-1400cc-45340

2015 Peugeot 208
€ 7.990

Mini-Μικρό
114000 Km. | 1400 cc | 68 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
Peugeot 208 HDI ACTIVE 7.990 € 114000 km 2015 car peugeot-208-2015-1400cc-45325

2004 Ford Fiesta
€ 1.950

Mini-Μικρό
189000 Km. | 1400 cc | 82 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Ford Fiesta TREND 5D 1.950 € 189000 km 2004 car ford-fiesta-2004-1400cc-45311

2002 Toyota Yaris
€ 2.890

Mini-Μικρό
102000 Km. | 1300 cc | 85 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Yaris VVT-I LINEA-LUNA 2.890 € 102000 km 2002 car toyota-yaris-2002-1300cc-45282

GARAGE