Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

11 Οχήματα βρέθηκαν

2008 Smart Fortwo
€ 3.990

Mini-Μικρό
207000 Km. | 1000 cc | 84 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Πισωκίνητο (Rwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Smart Fortwo PASSION TURBO AUT 3.990 € 207000 km 2008 car smart-fortwo-2008-1000cc-46718

2010 Toyota Iq
€ 5.490

Mini-Μικρό
133000 Km. | 1000 cc | 70 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Toyota Iq IQ 1.0 VVTI ΕΛΛΗΝΙΚΟ+BOOK 5.490 € 133000 km 2010 car toyota-iq-2010-1000cc-47325

2016 Toyota Yaris
€ 12.490

Mini-Μικρό
72000 Km. | 1500 cc | 100 bhp | Υβριδικό (Βενζίνη/Ηλεκτρικό) | Αυτόματο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Toyota Yaris HYBRID ECO S/S STEEL TSS AUT 12.490 € 72000 km 2016 car toyota-yaris-2016-1500cc-47514

2004 Toyota Yaris
€ 2.890

Mini-Μικρό
232000 Km. | 1000 cc | 69 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Toyota Yaris VVTI 5D 1.0 2.890 € 232000 km 2004 car toyota-yaris-2004-1000cc-47492

2017 Mini Cooper D
€ 16.490

Mini-Μικρό
63000 Km. | 1500 cc | 116 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Mini Cooper D CHILLI PACKET DIESEL XT31 ECO S/S ΕΛΛΗΝΙΚΟ+ΒΟΟΚ. 16.490 € 63000 km 2017 car mini-cooper-d-2017-1500cc-47284

1997 Ford Fiesta
€ 800

Mini-Μικρό
126000 Km. | 1242 cc | 75 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μπλέ | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 3
Ford Fiesta LX 3D 800 € 126000 km 1997 car ford-fiesta-1997-1242cc-47307

2016 Renault Clio
€ 8.490

Mini-Μικρό
152000 Km. | 1500 cc | 90 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Άσπρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 6
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
Renault Clio DCI EXPRESSION ENERGY S ECO S/S 8.490 € 152000 km 2016 car renault-clio-2016-1500cc-45409

2003 Renault Clio
€ 1.990

Mini-Μικρό
190000 Km. | 1200 cc | 60 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Πράσινο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Renault Clio AUTHENTIC 1.2 3D 1.990 € 190000 km 2003 car renault-clio-2003-1200cc-41767

2012 Lancia Ypsilon
€ 5.900

Mini-Μικρό
160000 Km. | 1248 cc | 95 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
Lancia Ypsilon SILVER MULTIJET ECO S/S 5.900 € 160000 km 2012 car lancia-ypsilon-2012-1248cc-46663

2013 Lancia Ypsilon
€ 6.490

Mini-Μικρό
71000 Km. | 875 cc | 85 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Ασημί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Lancia Ypsilon AUT ECO CHIC CITY 6.490 € 71000 km 2013 car lancia-ypsilon-2013-875cc-46037

1997 Seat Ibiza
€ 990

Mini-Μικρό
160000 Km. | 1600 cc | 101 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Κόκκινο | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 4
Seat Ibiza 16V 5D A/C 990 € 160000 km 1997 car seat-ibiza-1997-1600cc-45627

GARAGE