210 9637700 - 210 9631890
Δευτ - Παρ: 9:00-20:30, Σαβ: 9:00-15:00

8 Οχήματα βρέθηκαν

2014 Volkswagen Tiguan
€ 14.990

Τζίπ-Suv-4x4
130000 Km. | 2000 cc | 140 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Volkswagen Tiguan TDI BMT SPORT UTILITY VEHICLE 14.990 € 130000 km 2014 car volkswagen-tiguan-2014-2000cc-43839

2014 Volkswagen Tiguan
€ 15.990

Τζίπ-Suv-4x4
104000 Km. | 2000 cc | 140 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Καφέ (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
Volkswagen Tiguan TDI BMT SPORT UTILITY VEHICLE ECO S/S 15.990 € 104000 km 2014 car volkswagen-tiguan-2014-2000cc-44155

2015 Nissan Qashqai
€ 16.390

Τζίπ-Suv-4x4
61000 Km. | 1600 cc | 130 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Μπλέ Σκούρο (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Nissan Qashqai DCI ACENTA AD2A ECO S/S 16.390 € 61000 km 2015 car nissan-qashqai-2015-1600cc-43774

2003 Ford Maverick
€ 2.790

Τζίπ-Suv-4x4
161000 Km. | 2000 cc | 150 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Πράσινο Σκούρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΗΛΙΟΡΟΦΗ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Ford Maverick XLT 2.790 € 161000 km 2003 car ford-maverick-2003-2000cc-43989

2015 Nissan Juke
€ 12.990

Τζίπ-Suv-4x4
130000 Km. | 1500 cc | 110 bhp | Πετρέλαιο-Diesel | Χειροκίνητο | Γκρί (Μεταλλικό) | Προσθιοκίνητο (Fwd) | EURO 5
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
Nissan Juke D ENERGY F5E SPORT UTILITY VEHICLE 12.990 € 130000 km 2015 car nissan-juke-2015-1500cc-43969

2006 Jeep Grand Cherokee
€ 8.800

Τζίπ-Suv-4x4
206000 Km. | 5700 cc | 330 bhp | Βενζίνη | Αυτόματο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
  • ΠΛΟΗΓΗΣΗ
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟ ΚΙΒΩΤΙΟ
Jeep Grand Cherokee HEMI 5.7 V8 LIMITED AUT 8.800 € 206000 km 2006 car jeep-grand-cherokee-2006-5700cc-43847

2008 Mitsubishi Outlander
€ 6.990

Τζίπ-Suv-4x4
163000 Km. | 2360 cc | 170 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μαύρο (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Mitsubishi Outlander INSTYLE 6.990 € 163000 km 2008 car mitsubishi-outlander-2008-2360cc-41822

2007 Mazda Cx-7
€ 7.990

Τζίπ-Suv-4x4
160000 Km. | 2261 cc | 260 bhp | Βενζίνη | Χειροκίνητο | Μώβ (Μεταλλικό) | Τετρακίνητο (4wd) | EURO 5
  • ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΣ - A/C
  • ΑΥΤΟΜΑΤΟΣ ΠΙΛΟΤΟΣ
  • ΥΠΟΒΟΗΘΗΣΗ ΠΑΡΚΑΡΙΣΜΑΤΟΣ
  • ΖΑΝΤΕΣ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ
  • ΔΕΡΜΑΤΙΝΟ ΕΣΩΤΕΡΙΚΟ
  • ΤΕΤΡΑΚΙΝΗΣΗ
Mazda Cx-7 GRAND TOURING 7.990 € 160000 km 2007 car mazda-cx-7-2007-2261cc-42049

GARAGE